| Dimensions | 36.99 in |
|---|---|
| PN | 2090T16106140G08 |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2250 |
| Bore | 108 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Size | 20" x 9" |
| Finish | Satin Gunmetal / Black Lip Edge |
| Model | T16 |
| Brand | Tuff Alloy AT |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301