| Dimensions | 36.41 in |
|---|---|
| Brand | Tuff Alloy AT |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 3500 |
| Bore | 130 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 8 x 165.1 |
| Size | 18" x 10" |
| Finish | Gloss Black / Milled Spokes |
| Model | T15 |
| PN | 1810T15-38165B30 |
| Weight | 32 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301