| Dimensions | 61.56 in |
|---|---|
| Brand | Tuff Alloy AT |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2500 |
| Bore | 108 |
| Diameter | 26" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Size | 26" x 12" |
| Finish | Satin Black / Red Inserts |
| Model | T12 |
| PN | 2612T12-56140M08R |
| Weight | 55 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301