| Dimensions | 39.83 in |
|---|---|
| Brand | Tuff Alloy AT |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2200 |
| Bore | 106.1 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Size | 20" x 10" |
| Finish | Satin Black / Red Inserts |
| Model | T12 |
| PN | 2010T12-96140M06R |
| Weight | 34 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301