| Dimensions | 50.64 in |
|---|---|
| Brand | Tuff Alloy AT |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2500 |
| Bore | 125 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 8 x 165.1 |
| Size | 22" x 12" |
| Finish | Satin Black / Milled Spokes-Brushed Inserts |
| Model | T12 |
| PN | 2212T12-58165F25 |
| Weight | 45 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301