| Dimensions | 56.71 in |
|---|---|
| Brand | Tuff Alloy AT |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2500 |
| Bore | 130 |
| Diameter | 24" |
| BoltPatterns | 8 x 170 |
| Size | 24" x 11" |
| Finish | Satin Black / Milled Spokes-Brushed Inserts |
| Model | T12 |
| PN | 2411T12-58170F30 |
| Weight | 50 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301