| Dimensions | 43.7 in |
|---|---|
| Brand | Tuff Alloy AT |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2200 |
| Bore | 108 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 5 x 135 |
| Size | 22" x 9.5" |
| Finish | Flat Black / Chrome Inserts |
| Model | T01 |
| PN | 2295T01155D50M08C |
| Weight | 37 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301