| Dimensions | 46.68 × 26 × 11.5 in |
|---|---|
| Brand | Spec-1 |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1796 |
| Bore | 73.1 |
| Diameter | 24" |
| BoltPatterns | 5 x 120 |
| Size | 24" x 9" |
| Finish | Gloss Black |
| Model | SPL-002 |
| PN | SPL20224901815GB |
| Weight | 34 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301