| Dimensions | 26.75 in |
|---|---|
| Brand | Ruff |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1725 |
| Bore | 72.1 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 100 |
| Size | 18" x 8" |
| Finish | Gloss Black / Red Stripe |
| Model | Speedster |
| PN | 1880SPD385D04F72 |
| Weight | 22 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301