| Dimensions | 39.68 in |
|---|---|
| Brand | Asanti Black Label |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1900 |
| Bore | 72.6 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 115 |
| Size | 20" x 9" |
| Finish | Gloss Black / Chrome Lip |
| Model | Sigma |
| PN | ABL23-20901515BK |
| Weight | 35.68 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301