| Dimensions | 45.01 in |
|---|---|
| Brand | Asanti Black Label |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2000 |
| Bore | 74.1 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 5 x 120 |
| Size | 22" x 10.5" |
| Finish | Gloss Black / Chrome Lip |
| Model | Sigma |
| PN | ABL23-22055235BK |
| Weight | 39.01 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301