| Dimensions | 35.68 in |
|---|---|
| Brand | KMC |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2500 |
| Bore | 108 |
| Diameter | 17" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Size | 17" x 9" |
| Finish | Machined Silver |
| Model | Riot Beadlock |
| PN | KM237DX17906012N |
| Weight | 31.68 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301