| Dimensions | 32 in |
|---|---|
| Brand | Beyern |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1825 |
| Bore | 72.6 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 120 |
| Size | 20" x 8.5" |
| Finish | Gloss Black / Mirror Cut Lip |
| Model | Rapp |
| PN | 2085BYR305120B72 |
| Weight | 28 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301