| Dimensions | 46 × 24 × 14.5 in |
|---|---|
| Brand | Twisted Off-Road |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 3200 |
| Bore | 130.1 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 8 x 170 |
| Size | 22" x 12" |
| Finish | Gloss Black / Machined |
| Model | Radar |
| PN | T-2122128170-44GBM |
| Weight | 46 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301