| Dimensions | 46.22 in |
|---|---|
| PN | 2205R03255115S74 |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1800 |
| Bore | 74.1 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 5 x 115 |
| Size | 22" x 10.5" |
| Finish | Gloss Silver / Stainless Steel Lip |
| Model | R03 |
| Brand | Ruff |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301