| Dimensions | 42.22 in |
|---|---|
| PN | 2290R03385114S73 |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1800 |
| Bore | 73.1 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Size | 22" x 9" |
| Finish | Gloss Silver / Stainless Steel Lip |
| Model | R03 |
| Brand | Ruff |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301