| Dimensions | 41 in |
|---|---|
| Brand | Performance Replica |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2100 |
| Bore | 71.5 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Size | 20" x 9" |
| Finish | Hyper Silver Dark |
| Model | PR184 |
| PN | 184H-297334 |
| Weight | 37 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301