| Dimensions | 36 in |
|---|---|
| Brand | Performance Replica |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1520 |
| Bore | 70.6 |
| Diameter | 19" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Size | 19" x 9.5" |
| Finish | Satin Black |
| Model | PR178 |
| PN | 178SB-996530 |
| Weight | 32 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301