| Dimensions | 40 in |
|---|---|
| PN | 176GB-3015831 |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2500 |
| Bore | 78.1 |
| Diameter | 30" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Size | 30" x 10" |
| Finish | Gloss Black |
| Model | PR176 |
| Brand | Performance Replica |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301