| Dimensions | 49 in |
|---|---|
| PN | 162GC-2295824 |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2400 |
| Bore | 78.1 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Size | 22" x 9" |
| Finish | Gloss Black / Chrome Accents |
| Model | PR162 |
| Brand | Performance Replica |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301