| Dimensions | 27.15 in |
|---|---|
| Brand | Petrol |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1700 |
| Bore | 72.1 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 108 |
| Size | 18" x 8" |
| Finish | Matte Black |
| Model | P0A |
| PN | 1880P0A405108M72 |
| Weight | 23 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301