| Dimensions | 26 in |
|---|---|
| PN | F20117706140 |
| Structure | 2-Piece |
| Load Rating | 1600 |
| Bore | 72.6 |
| Diameter | 17" |
| BoltPatterns | 5 x 120 |
| Size | 17" x 7" |
| Finish | Polished |
| Model | Nitrous |
| Brand | Foose |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301