| Dimensions | 23.68 in |
|---|---|
| Brand | Motegi |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1675 |
| Bore | 72.6 |
| Diameter | 17" |
| BoltPatterns | 5 x 112 |
| Size | 17" x 7" |
| Finish | Satin Black |
| Model | MR142 CS8 |
| PN | MR14277046740 |
| Weight | 20.68 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301