| Dimensions | 19.94 in |
|---|---|
| PN | MR13177051445 |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1280 |
| Bore | 72.56 |
| Diameter | 17" |
| BoltPatterns | 5 x 100 |
| Size | 17" x 7" |
| Finish | Silver |
| Model | MR131 Traklite |
| Brand | Motegi |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301