| Dimensions | 28.92 in |
|---|---|
| PN | MR11988012435 |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1580 |
| Bore | 72.56 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Size | 18" x 8" |
| Finish | Silver / Clear Coat |
| Model | MR119 Rally Cross S |
| Brand | Motegi |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301