| Dimensions | 27.82 in |
|---|---|
| Brand | Motegi |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1580 |
| Bore | 72.6 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 100 |
| Size | 18" x 8" |
| Finish | Matte Black / Red Stripe |
| Model | MR116 FS5 |
| PN | MR11688031735 |
| Weight | 23.82 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301