| Dimensions | 40.67 in |
|---|---|
| Brand | Asanti Black Label |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2000 |
| Bore | 74.1 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 5 x 120 |
| Size | 22" x 9" |
| Finish | Candy Red |
| Model | Monarch |
| PN | ABL37-22905238RD |
| Weight | 34.67 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301