| Dimensions | 45.9 in |
|---|---|
| Brand | Foose |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1900 |
| Bore | 72.56 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 5 x 120.65 |
| Size | 22" x 9" |
| Finish | Anthracite / Machined |
| Model | Merlot |
| PN | F17222906155 |
| Weight | 39.9 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301