| Dimensions | 30.41 in |
|---|---|
| Brand | KMC |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2500 |
| Bore | 106.1 |
| Diameter | 17" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Size | 17" x 9" |
| Finish | Matte Anthracite |
| Model | Lobo |
| PN | KM728AX17906838N |
| Weight | 26.41 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301