| Dimensions | 47 in |
|---|---|
| Brand | Foose |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1600 |
| Bore | 72.6 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 120 |
| Size | 20" x 8.5" |
| Finish | Black / Milled Accents |
| Model | Legend |
| PN | F10420856150 |
| Weight | 32 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301