| Dimensions | 30.98 in |
|---|---|
| PN | HE84577515242 |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1600 |
| Bore | 72.56 |
| Diameter | 17" |
| BoltPatterns | 5 x 115 |
| Size | 17" x 7.5" |
| Finish | Chrome |
| Model | HE845 |
| Brand | Helo |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301