| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 11 in |
| PN | AT1914-2173BM |
| Load Rating | 2500 |
| LugCount | 5 |
| product_niche_tag | N/A |
| BoltCircle | 127 |
| Width | 10 |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Bore | 78.1 |
| Brand | American Truxx |
| Offset | -19 mm |
| Diameter | 20 |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Size | 20" x 10" |
| Finish | Matte Black / Milled |
| Model | Euphoria AT1914 |
| StyleId | 27270 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301