| Dimensions | 49.37 × 26 × 11.5 in |
|---|---|
| PN | CLV-4724905115120+34BM |
| Structure | 1-Piece |
| Bore | 78.1 |
| Diameter | 24" |
| BoltPatterns | 5 x 115 |
| Size | 24" x 9" |
| Finish | Gloss Black / Machined |
| Model | CLV-47 |
| Brand | Cavallo |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301