| Dimensions | 36.08 × 24 × 11 in |
|---|---|
| Brand | Cavallo |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2100 |
| Bore | 74.1 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 5 x 110 |
| Size | 22" x 8.5" |
| Finish | Chrome |
| Model | CLV-36 |
| PN | CLV-36228551101143+38C |
| Weight | 36.08 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301