| Dimensions | 26.26 × 20 × 10.5 in |
|---|---|
| PN | CLV-36188051001143+35NCR |
| Structure | 1-Piece |
| Bore | 74.1 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 100 |
| Size | 18" x 8" |
| Finish | Chrome Nano Chrome |
| Model | CLV-36 |
| Brand | Cavallo |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301