| Dimensions | 31.9 × 20 × 10.5 in |
|---|---|
| Brand | Cavallo |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2100 |
| Bore | 74.1 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Size | 18" x 8" |
| Finish | Chrome |
| Model | CLV-36 |
| PN | CLV-36188051143120+35C |
| Weight | 31.9 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301