| Weight | 34.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 11 in |
| PN | CA42090560SBM |
| Structure | 1-Piece |
| LugCount | 5 |
| product_niche_tag | N/A |
| BoltCircle | 127 |
| Width | 9 |
| Weight | 30.9 |
| Material | Cast Aluminum |
| Load Rating | 2400 |
| Brand | Buck Commander |
| Bore | 78.1 |
| Offset | 0 mm |
| Diameter | 20 |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Size | 20" x 9" |
| Finish | Satin Black / Machined Face |
| Model | Caliber |
| StyleId | 22103 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301