| Dimensions | 28 in |
|---|---|
| PN | 1880CAD205120B76 |
| Structure | 1-Piece |
| Bore | 72 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 120 |
| Size | 18" x 8" |
| Finish | Gunmetal / Mirror Cut Face-Mirror Cut Lip |
| Model | Cadwell |
| Brand | TSW |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301