| Dimensions | 17.22 in |
|---|---|
| Brand | MSA |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1000 |
| Bore | 86 |
| Diameter | 14" |
| BoltPatterns | 4 x 110 |
| Size | 14" x 7" |
| Finish | Gloss Black / Machined |
| Model | Brute |
| PN | M38-04710 |
| Weight | 13.53 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301