| Dimensions | 34.56 in |
|---|---|
| Brand | TSW |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 1980 |
| Bore | 72.1 |
| Diameter | 19" |
| BoltPatterns | 5 x 112 |
| Size | 19" x 8.5" |
| Finish | Matte Black |
| Model | Bristol |
| PN | 1985BRS325112M72 |
| Weight | 30 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301