| Weight | 53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 13 in |
| PN | AT1905-22237C-44 |
| Load Rating | 2500 |
| LugCount | 6 |
| product_niche_tag | N/A |
| BoltCircle | 135 |
| Width | 12 |
| Weight | 50 |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Bore | 106.1 |
| Brand | American Truxx |
| Offset | -44 mm |
| Diameter | 22 |
| BoltPatterns | 6 x 135 |
| Size | 22" x 12" |
| Finish | Chrome |
| Model | Blade AT1905 |
| StyleId | 27260 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301