| Dimensions | 38 × 22 × 12.5 in |
|---|---|
| Brand | Twisted Off-Road |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 3200 |
| Bore | 87.1 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 114.3 |
| Size | 20" x 10" |
| Finish | Gloss Black / Machined |
| Model | Billet |
| PN | T-25201051143127-12GBM |
| Weight | 38 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301