| Dimensions | 38.83 in |
|---|---|
| Brand | Black Rhino |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2450 |
| Bore | 71.6 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Size | 18" x 9" |
| Finish | Textured Black |
| Model | Bantam |
| PN | 1890BTM-25127M71 |
| Weight | 34 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301