| Dimensions | 55.26 in |
|---|---|
| PN | AB810-22128744NGM |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 3640 |
| Bore | 125.1 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 8 x 170 |
| Size | 22" x 12" |
| Finish | Gloss Black / Milled |
| Model | Ballistic |
| Brand | Asanti Black Label |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301