| Dimensions | 45.67 in |
|---|---|
| PN | AB810-20905818GM |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2500 |
| Bore | 110.1 |
| Diameter | 20" |
| BoltPatterns | 5 x 150 |
| Size | 20" x 9" |
| Finish | Gloss Black / Milled |
| Model | Ballistic |
| Brand | Asanti Black Label |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301