| Dimensions | 36.05 in |
|---|---|
| Brand | Black Rhino |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2500 |
| Bore | 110.1 |
| Diameter | 18" |
| BoltPatterns | 5 x 150 |
| Size | 18" x 9" |
| Finish | Matte Bronze / Black Lip Edge-Black Bolts |
| Model | Baker |
| PN | 1890BKR125150Z10 |
| Weight | 32 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301