| Dimensions | 40 × 24 × 12 in |
|---|---|
| Brand | Azara |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2100 |
| Bore | 78.1 |
| Diameter | 22" |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Size | 22" x 9.5" |
| Finish | Gloss Black / Machined |
| Model | AZA-524 |
| PN | AZA-5242295BLANK+15BM-DT-5X127 |
| Weight | 40 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301