| Dimensions | 87.05 × 32 × 12 in |
|---|---|
| PN | AZA-520309561351397+23BM |
| Structure | 1-Piece |
| Bore | 87.1 |
| Diameter | 30" |
| BoltPatterns | 6 x 135 |
| Size | 30" x 9.5" |
| Finish | Gloss Black / Machined |
| Model | AZA-520 |
| Brand | Azara |
| Material | Cast Aluminum |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301