| Dimensions | 49 × 26 × 11.5 in |
|---|---|
| Brand | Azara |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2100 |
| Bore | 78.1 |
| Diameter | 24" |
| BoltPatterns | 5 x 127 |
| Size | 24" x 9" |
| Finish | Chrome |
| Model | AZA-509 |
| PN | AZA-5092490BLANK+18C-DT5X127 |
| Weight | 49 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301