| Dimensions | 77.99 × 32 × 12 in |
|---|---|
| Brand | Azara |
| Material | Cast Aluminum |
| Structure | 1-Piece |
| Load Rating | 2100 |
| Bore | 78.1 |
| Diameter | 30" |
| BoltPatterns | 5 x 115 |
| Size | 30" x 9.5" |
| Finish | Gloss Black / Machined |
| Model | AZA-508 |
| PN | AZA-50830955115120+15BM |
| Weight | 68.6 |
- +1 (850)-329-6800
- info@realdealwheels.com
- 1530 S. Monroe St., Tallahassee, FL 32301